گروه حفاظتی اینهایس EnHiS


عمومی

نصاب دزدگیر اماکن

نصاب دزدگیر اماکن

نصاب دزدگیر اماکن برای نصب باید در چه زمینه ای حرفه ای باشد؟! یکی از مهارت هایی که امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته است، نصب سیستم اعلام سرقت بوده. دزدگیر منازل و اماکن دارای انواع مختلفی می باشد که باتوجه به برند تولید کننده، دارای قابلیت های بسیار متفاوتی هستند. اما همه این ابزارها برای کارکرد درست، نیاز به نصاب بسیار حرفه ای دارد، تا کاربر بتواند از عملکرد صحیح دزدگیر منازل مستفیض شود.

 

منظور از نصاب سیستم اعلام سرقت چیست

همانطور که خبر دارید، هر شغلی در پی هدف و کاری به وجود آمده است. از روی دیگر فردی که شغلی مانند: نصب دزدگیر خانه را انتخاب می کند، هدفش حفظ امنیت جان و مال افراد است که با گذراندن دوره های آموزشی به توانایی لازم می رسد و به عنوان یک نصاب حرفه ای شناخته می شود.

 

از اموراتی که نصاب دزدگیر اماکن باید به آن توجه کند

از مهم ترین اموراتی که در تایم نصب سیستم اعلام سرقت بهتر است توجه کرد، نصب درست سیستم محافظتی توسط نصاب دزدگیر اماکن می باشد.

نصب درست دزدگیر منزل از این جهت اهمیت دارد که باعث بالا رفتن میزان امنیت مغازه ها، شرکت ها، منازل و … می باشد و ناآگاه بودن نصاب، می تواند امنیت این اماکن را به شدت پایین بیاورد. از سوی دیگر سیستم دزدگیر اماکن دارای ویژگی منحصر به فردی می باشد که حتما باید به محل نصب و نوع کارایی آن دقت کرد تا سیستم به درستی به وظایف خود عمل کند.

 

نصاب سیستم اعلام سرقت دارای چه وظایفی می باشد

با توجه به تخصصی بودن نصب سیستم اعلام سرقت، دزدگیر وظایفی را بر عهده نصاب سیستم حافظتی گذاشته است. از جمله این وظایف سیم و کابل کشی، همچنین داکت کشی بوده که هر نصاب دزدگیری باید به درستی قادر به انجام دادن آن باشد

یک نصاب حرفه ای باید چه آموزش هایی را دیده باشد

با به بروز شدن تکنولوژی ها، امروزه آموزش نصب دوره های دزدگیر اماکن یکی از بهترین گزینه ها، برای کسانی است که قصد ورود به بازار کار این رشته و کسب درآمد را دارند. به دلیل اینکه بازار خرید دزدگیر منزل بسیار داغ بوده و اکثر افراد برای حفظ امنیت خود و خانوادشان از این سیستم استفاده می کنند.

از جمله آموزش هایی که یک نصاب برای یادگیری نصب سیستم اعلام سرقت باید دیده باشد: مراحل نصب دزدگیر منازل، نوع سیم کشی دزدگیر اماکن، آشنایی با سیستم های ضد سرقت و چگونگی کار با آن ها، رله کردن نصب دزدگیر با تلفن کننده خط شهری و سیم کارتی، زون بندی، شناخت دزدگیرهای معمولی و …

چرا برای نصب دزدگیر از یک نصاب حرفه ای درخواست کرد

کاربرانی که از سیستم اعلام سرقت فایروال جهت ایمن سازی اماکن و منازل خود استفاده می کنند، نباید با سپردن نصب دزدگیر به فرد غیر حرفه ای امنیت محیط پیرامون خود را به خطر بیاندازد.

در صورت نداشتن اطلاعات کافی در نصب بروز هرگونه خطای  انسانی توسط دزدگیر به وجود می آید. همچنین این خطا ها باعث به وجود آمدن هزینه های اضافی برای مالک دستگاه می شود.

نصب سیستم اعلام سرقت ممکن است در شرایط دشواری هم انجام گردد و باید گفت نصاب بهتر است با تمام شرایط دشوار آشنا باشد و در هر شروط از عهده کار بر بیاید.

همچنین باید گفت نصاب دزدگیر اماکن در تایم نصب سیستم محافظتی، بر روی آن رمزهایی قرار می دهد که این رمز باید بین نصاب و مالک دستگاه به صورت یک راز بماند.

 

مشکلات به وجود آمده از نصب نادرست دزدگیر منزل

با نصب نادرست یا عدم درخواست نصب، از نصابان متخصص می تواند مشکلاتی در عملکرد سیستم اعلام سرقت به وجود بیاورد مانند:

 • سیم کارت فعال نمی شود.
 • صدای آژیر و پیام هشدار فعال می گردد، اما با تاخیر اعلام خطر می کند.
 • حسایت دستگاه یا به شدت بالا و پایین می آید.
 • اعلام هشدار کاذب ارسال می کند.
 • با شماره هایی که از قبل بر روی حافظه دستگاه ذخیره شده است، تماس یا sms ارسال نمی کند.
 • ریموت با تاخیر یا به درستی کار نمی کند.

یک نصاب سیستم حفاظتی بهتر است دارای چه ویژگی باشد

 • مهارت و تخصص در نصب انواع دزدگیر
 • دارا بودن کارت شناسایی برای نصاب
 • نصب دزدگیر در مکان درست
 • شناخت کامل نقاط حساس سازه با توجه به زاویه دید
 • مشخص نمون تعداد سنسور و دیگر تجهیزات برای اماکن مختلف
 • داشتن اطلاعات کامل درباره هر برند دیگر و ارائه توضیحات لازم در صورت نیاز
 • شناسایی مکان درست برای پنهان کردن پنل دزدگیر

 

 

انتخاب شرکت معتبر برای خرید دزدگیر و انتخاب نصاب

باید گفت چه کسی را، برای نصب دزدگیر خود انتخاب می کنید یک مسئله بسیار مهمی است. به هیچ عنوان فراموش نکنید سیستم اعلام سرقت مستقیما با امنیت شما کاربران عزیز در ارتباط است و یک انتخاب نادرست باعث می شود امنیت شما و خانواده تان به خطر بیافتد.

پس قبل از انتخاب برند دزدگیر به دنبال یک شرکت معتبر و قابل اطمینان باشید. فقط نصب یک سیستم اعلام سرقت تنها به راه اندازی اولیه آن خلاصه نمی شود بلکه نیازمند به پشتیبانی و بررسی سیستم حفاظتی نیازمند است. پس بهتر است از مکان های معتبر و مطمئن سیستم دزدگیر خریداری فرمایید، که به درخواست پشتیبانی شما عزیزان پاسخگو باشند.

 

نصاب دزدگیر اماکن

 

به چه دلیل باید از شرکت معتبر، نصاب انتخاب فرمایید

 • کاربر وقتی که یک شرکت معتبر برای راه اندازی سیستم امنیتی انتخاب می کند، مطمئن است که این شرکت در جایی ثبت شده و دارای مکان مشخص و شماره هایی که در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبانی آن می تواند تماس برقرار کند.

 

 • یک کمپانی معتبر دارای تیم متخصص و مخصوص است که تمامی کارها توسط تیم با همکاری یک دیگر انجام می دهند.

 

 • گروه تولیدی اینهایس دارای: دارای تیم متخصص، دارای انواع سیستم دزدگیر با تجهیزات کامل، شماره تلفن معتبر و دارای قوانین مشخص است که هیچ گاه کاربر دچار مشکل نخواهید شد.

 

 

سخن آخر

نصب دزدگیر اماکن یکی از ملزومات برای حفاظت از خانه و محل کار شما عزیزان می باشد که می توانید با نصب آن امنیت محیط پیرامون خود را کاملا تضمین کنید همچنین می توانید با مشاوره با متخصصین و نصابان بهترین دزدگیر متناسب با محیط اطراف خود انتخاب فرمایید.

جستجو تماس
چت ورود