گروه حفاظتی اینهایس EnHiS


  • خانه
  • بلاگ ها
  • در هنگام نصب دزدگیر چه نکاتی باید رعایت کرد؟
عمومی

در هنگام نصب دزدگیر چه نکاتی باید رعایت کرد؟

ممکن است بخواهید و تلاش کنید که برای صرفه جویی در هزینه خودتان دست به نصب یک سیستم دزدگیر بی سیم بزنید، اما حقیقت این است که اگر این کار را خودتان انجام دهید و از یک متخصص کمک نگیرید در طولانی مدت برایتان هزینه ساز خواهد شد. از همه مهم تر این است که این دزدگیرها بسیاری از مزایای سیستم های امنیتی که به صورت حرفه ای نصب می شوند را ندارند. بنابراین ضروری است که برای نصب دزدگیر در منزل از متخصصان نصب سیستم دزدگیر در منازل استفاده کنید. با ما تا انتهای مقاله “ در هنگام نصب دزدگیر اماکن به چه نکاتی باید توجه کرد ” همراه باشید.

در هنگام نصب دزدگیر اماکن به چه نکاتی باید توجه کرد

برای توضیح نکات مهم در نصب دزدگیر اماکن باید گفت که فرایند نصب سیستم دزدگیر چندوجهی و تکنیکی است. هر بخش از سیستم باید با نهایت دقت و توجه نصب شود، در غیر این صورت کل سیستم کارایی لازم را نخواهد داشت. مهم نیست که روش های نصب سیستم توسط خودتان چقدر به نظرتان سودمند و قابل اطمینان می آیند، اگر فردی حرفه ای و متخصص نیستید این کار ارزش به خطر انداختن سیستم و عملکرد دزدگیر را ندارد.

برای مثال، نه تنها چگونگی نصب بلکه تعیین محل نصب حسگرها و محافظ ها بسیار مهم  و تعیین کننده می باشد. از همه چیز بدتر این است که ممکن است شما قبل از وقوع یک حادثه متوجه این که سیستم را نادرست نصب کرده اید نشوید و خانه و اموال شما در معرض خطر ورود سارقان باشند. اگر سیستم امنیتی شما به درستی نصب نشده باشد بیمه نیز اعتباری ندارد و هزینه ای را به عهده نمی گیرد.

نصب دزدگیر اماکن

نصب و برنامه ریزی هشداردهنده ها نیازمند توجه و دقت است.

متخصص نصب سیستم امنیتی باید قبل از نصب سیستم دزدگیر درباره ی خانه و دارایی های داخل آن اطلاعات کاملی بدست آورد. در این صورت قادر خواهد بود با آگاهی درباره ی اینکه پنل و هشداردهنده ها چگونه و در کجا نصب شوند تصمیم گیری کند و بر پایه ی انبوهی از تجربه و دانش نقاط ضعف محل سکونت شما را تشخیص دهد.

در هنگام برنامه ریزی هم یک مهندس می تواند به شما نشان دهد که چگونه از سیستم استفاده کنید و فرایندهای مختلفی را که باید با آن ها آشنا باشید به شما آموزش بدهد، مانند این که چگونه در هنگام ترک منزل دزدگیر خود را در حالت آماده باش قرار دهید و وقتی در خانه هستید آن را از حالت فعال خارج کنید .

در بسیاری از سیستم های بی سیم که توسط خود افراد نصب می شوند لازم است کاربر قبل از نصب سایر قطعات و بخش ها آژیر را غیرفعال کند. در این شرایط امکان فعال شدن ناگهانی آژیر و یا پیکر بندی نادرست پنل وجود دارد.

قرار دادن حسگر ها در اطراف خانه نیازمند دانشی دقیق و جامع است.

یک سیستم امنیتی سودمند شامل چندین حسگر متحرک می باشد که به صورت استراتژیک در نقاط کلیدی انتخاب شده در اطراف خانه نصب شده اند. توصیه نمی شود که به طور ساده در هر اتاق یک حسگر قرار داده شود و یا آن ها را فقط در نقاط کلیدی مانند درب ورود و خروج نصب کنید. یافتن نقاط ایده آل برای نصب حسگرها نیازمند اطلاعات و دقت متخصصان نصب سیستم های امنیتی است که طی چندین سال آن ها را به دست آورده اند.

متخصص نصب سیستم امنیتی می تواند خانه ی شما را تجزیه و تحلیل کند و  تشخیص دهد که برای داشتن بیشترین بازدهی در محافظت از ورود متجاوزان و به کمترین حد رساندن خطاها، حسگرها باید در چه نقاطی نصب شوند.

تست کردن کامل سیستم امنیتی زمان بر است.

مرحله ی نهایی فرایند نصب باید تست و بررسی همه جانبه ی سیستم را شامل شود. همه ی حسگر ها باید به درستی کار کنن تا سیستم بازدهی لازم را داشته باشد. اگر فقط یکی از حسگرها خوب کار نکند و یا در جای مناسبی نصب نشده باشد، شما خانه ی خود را با یک شکاف امنیتی بزرگ ترک خواهید کرد.

هنگامی که سیستم دزدگیر خانه خود را امتحان کردید و عملکرد خوبی داشت می توانید با خیالی آسوده از این که خانه و اموالتان تحت محافظت کامل هستند لذت ببرید .

جستجو تماس
چت ورود