گروه حفاظتی اینهایس EnHiS


46038

دوربين هوشمند چشم دزدگیر اینهایس مدل EN505-IPWRL

محبوبیت :
موجود

4,500,000دوربین enhis مدل EN505-IPWRL سونی 335 هوشمند دارای رله جهت اتصال به دزدگیر

دوربین EN505-IPWRL

دوربین 5 مگ ای پی سونی 335 تایوان

با کیفیت ترین لنز

دارای هوشمندی تشخیص چهره و خودرو و ....

دارای برد مجزای رله جهت فرمان به دزدگیر

مجهز به وارم لایت

جهت سفارش با شماره 09962113080 و 09962113070 تماس بگیرید

توضیحات

مزایا و معایب
یکی از معضلات سیستم حفاظتی دزدگیر چشم‌های وزنی می‌باشد که دارای خطای بسیاری است.
این مشکل را گروه تولید حفاظتی اینهایس حل کرده است و به شما این امکان را می‌دهد که کمترین خطا را هم در شب و هم در روز داشته باشد.
این دوربین به دزدگیر اینهایس  به راحتی متصل شده و در صورت تشخیص انسان هشدار می‌دهد.
در گذشته دوربین هایی با این امکان تولید شدند که همگی به شکست خوردند.
علت شکست این دوربین ها حساسیت آنها به هر چیزی که جلوی آنها تکان می خورد بود که کارایی چندانی نداشت.
نسل بعدی دوربین های هوشمند آی پی بودند که آنها تشخیص انسان را با توجه به پیکسل های صفحه می دادند. که آنها نیز در تاریکی شب کاربردی نداشتند و عملا غیر فعال می شدند.
دوربین استارلایت رله ای اینهایس دارای برد استارلایت 335 سونی با دید در شب رنگی است و تصویر شب را بصورت واضح نشان می دهد و همچنین مجهز به وارم لایت می باشد که در صورت کمبود نور ال ای دی ها روشن خواهد شد و کمبود نور را جبران خواهد کرد.
همچنین دارای برد رله می باشد و هر گونه تحرک انسان را به سیستم دزدگیر ارسال خواهد کرد.
فقط کافی است دو رشته سیم از دوربین به زون دزدگیر اینهایس متصل شود.
دوربین رله ای هوشمند اینهایس را می توان بدون خطا در نظر گرفت و دیگر تابش نور،آتش، دمای زیاد، و خطاهای متنوع چشم های وزنی را نخواهند داشت. و همچنین میدان دید بسیار وسیع تری خواهید داشت. مکان نصب هر جایی می تواند باشد . به طور کلی معایب و اشکالات چشم های وزنی را دیگر نخواهد داشت. با موجودات بزرگ مانند سگ را نیز خطا نخواهد داد.
بین 12 تا 25 متر برد دید این دوربین برای تشخیص انسان می باشد که با توجه به ارتفاع نصب و شب و روز کم و زیاد می شود .
دوربین ای پی هوشمند رله ای اینهایس بدون وصل شدن به دستگاه ان وی ار نیز کار می کند.
شما با داشتن یک دوربین هوشمند رله ای اینهایس یک دوربین حرفه ای و با کیفیت عالی خواهید داشت و. همچنین یک چشم وزنی باکیفیت بسیار بالا.
با تکنولوژی پیشرفته تر امکان فعال سازی وجود خودرو نیز خواهد داشت و همچنین اگر قسمت آتش فعال شود به عنوان هشدار حریق نیز عمل خواهد کرد.
معایب دوربین رله ای اینهایس
در صورت قطعی برق دوربین نیز خاموش خواهد شد و دیگر به عنوان چشم دزدگیر فعالیت نخواهد کرد. البته می توان برق دوربین را از قسمت برق دزدگیر اینهایس گرفت و از باطری دزدگیر استفاده کنید.
بر روی دیگر برندهای معروف دزدگیر مانند سایلکس و جی ام کا و انیک و فایروال نیز مشکلی با اتصال به برق دزدگیر ندارد. نوسان برق در این دزدگیرها، مانند دزدگیر اینهایس وجود ندارد. اما در بقیه دزدگیر ها باید دقت بیشتری کرد تا به برد دوربین آسیبی نرسد.
اما عیب اینکار اینست که از باطری به میزان بیشتری استفاده خواهد شد و زمان  استفاده از باطری کمتر خواهد شد. همچنین نمی توان تعداد زیادی دوربین رله ای هوشمند اینهایس به برق دزدگیر متصل کرد.
برای رفع این مشکل استفاده از یو پی اس توصیه می شود، که با این کار در صورت قطعی برق، دوربین‌های شما همچنان به ضبط خود ادامه خواهد داد و دزدگیر نیز به خوبی به فعالیت خود ادامه می دهد.
عیب دیگر این دوربین رله ای هوشمند اینهایس این است که برای نصب و راه اندازی آن باید متخصص سیستم های حفاظتی بود و گاها نیاز به تنظیمات حرفه ای دوربین هوشمند و رله ای اینهایس خواهید داشت.
البته کار کردن این دوربین، تفاوت بین متخصصین سیستم های حفاظتی و افراد معمولی در این صنف را مشخص خواهد کرد.
برای همین توصیه می کنم که اگر در زمینه دوربین های تحت شبکه اطلاعات شما کم است این دوربین حرفه ای و هوشمند را نصب نکنید. البته ما با تست و تنظمیات پیش فرض این کار را انجام می دهیم ، اما اگر به هر دلیلی دوربین ریست شد باید وارد تنظمیات دوربین شوید و تنظیمات لازم را دوباره انجام دهید.
البته با آموزش‌های لازم می تواند هر شخصی به متخصص در این زمینه تبدیل شود.

جهت سفارش با شماره 09962113080 و 09962113070 تماس بگیرید

مشاهده فیلم عملکرد دوربین با قابلیت اتصال به دزدگیر

 


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


جستجو تماس
چت ورود