گروه حفاظتی اینهایس EnHiS


اموزش دزدگیر

متصل کرد چشم بیسیم

5- ) متصل کردن چشم بیسیم

چشمی بی سیم دزدگیر برای مکان های های خاص طراحی شده و پیشنهاد می شود در حد امکان از چشمی سیم دار استفاده کرد در ادامه مقاله معایب چشمی بیسیم را بررسی می کنیم . فرکانس دزدگیر سیم کارتی ENHIS 3.5 مگاهرتز است که این دستگاه تا 9 چشمی بیسیم را ساپورت میکند .

چشمی بی سیم دزدگیر از باتری 9 ولت کتابی برای تغذیه استفاده می کند. با توجه به میزان تردد و همچنین کیفیت باتری بین 3 الی 9 ماه بازدهی دارد. در صورتی که باتری ضعیف باشد چشمی آلارم می زند .

کیفیت باتری در برد چشمی بیسیم و عملکرد آن بسیار تاثیر گذار است پس لازم است از باتری با کیفیت، مانند باتری آلکالاین در برند های معتبر استفاده کنید. در خرید چشمی بی سیم باید به طول عمر باتری توجه کنید و متوسط هر شش ماه جهت تعویض چشمی اقدام کنید ولی باز هم تاکید می شود چشمی بیسیم را در مواردی که امکان سیم کشی نیست استفاده کنید زیرا تعویض باتری خود نیاز به مراجعه حضوری نصاب دارد و در صورت عدم حضور مشتری در محل مورد نظر در دراز مدت با تمام شدن باتری چشمی بی سیم، امنیت محل به خطر می افتد.

نحوه اتصال چشم بیسیم به دزدگیر

برای ست کردنحدود سه ثانیه شاسی مشخص شده بروی برد دستگاه(W-ZONE) را نگه می داریدسپس دست خود را از روی شاسی برداشته و چشمی بی سیم را تحریک کنید  با یک بوق کوتاه دستگاه چشمی بیسیم ست می شود

جستجو تماس
چت ورود